Instagram Gelecekte Video Arama Özelliği Getirebilir

Bilindiği üzere Instagram, Doğrudan Mesaj özelliği, kaybolan fotoğrafların tanıtılması, Hikayeleri diğer kullanıcılarla paylaşma ve tasarımın genel bir düzene sokulması ile son on iki aylık süreç boyunca önemli bir gelişim gösterdi. Bununla birlikte WABetaInfo’a göre, Facebook’a ait olan Instagram, yakın gelecekte video görüşmesi özelliği getirerek mesajlaşma deneyimini daha da ileriye taşıyabilir.

Yeni özelliğin bir parçası olarak, Doğrudan Mesaj sistemini kullananlar, istediği zaman takip ettikleri kişileri arayabilecekler. Bunun öncesinde herhangi bir sohbet talebinin kabul edilmesi gerekiyor. Sohbet talepleri kabul edildiğinde, arayüzün sağ üst köşesinde, sohbet ayrıntıları düğmesinin yanında yeni bir simge görünecek.

Şu an için, çağrı içi kullanıcı arayüzünün görünümü hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. Mevcut Direct Message platformu, tek tek yayınları, Hikayeleri ve bir cihazın galerisindeki resim veya videoları paylaşmakla sınırlı olduğu için, bu özelliğin piyasaya sürülmesinin kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırması bekleniyor.

https://www.androidheadlines.com/2018/01/video-calling-could-be-coming-to-instagram-in-future-update.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir