Google Yapay Zekâ Kamerası Clips’i Satışa Sundu

Google Yapay Zekâ Kamerası Clips’i Satışa Sundu. Geçtiğimiz Ekim ayında, ilginç bir şey gördüğünde doğru resmi çekmek için yapay zekayı kullanan Clips adlı yeni bir kamera tanıtan Google şirketi, bu küçük cihaz hakkında çok şey söylemese de bu cihazın satışını yapmaya başladı.

Clips Fiyatı 240 Dolar!

Cihaz, ABD’de 249 dolara satılsa da Google şu an için sipariş almıyor. Potansiyel müşteriler, ürün için bekleme listesine yönlendirilirken, cihaz yeniden satışa sunulduğunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilecekleri belitriliyor. Engadget’a göre, ürünü daha önce sipariş verebilen kişilerin ürünü teslim alma tarihleri 27 Şubat-5 Mart arası gözüküyor. Şirketin yeni siparişleri ne zaman alacakları ise merak konusu…

Clips, Google’ın sık sık çocuklarının fotoğraflarını çeken ebeveynlere yönelik olarak çıkarttığı bir kamera çeşidi olarak göze çarpıyor. Kamera arka planda sürekli bekleme modunda duruken, çekim yapmak için uygun zamanı bekliyor. Şirket, bu cihazın harici sunuculara herhangi birşey göndermediğine de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir